Druskos namai.

Jau keliaujant link ten tikėjomės, jog vizitas nusiseks.  Pati stebiuosi kodėl slenkstį peržengėm tik dabar.
Geriau vėliau, nei niekada.

Apie juos, iš esmės, buvom primiršę, bet jiems persikėlus į Savičiaus gatvę kaip mat prisiminėm. Ir vizitas jau turėjo įvykti artimiausiu metu.

Sulaukėm mums palankios popietės, viliojančio dienos pietų pasiūlymo ir nuėjom. Lengvai radom staliuką dviems, gavome meniu ir stalo vandens gaiviai kvepiančiu agurkais. Netrukus atkeliavo ir pjaustytas prancūziškas batonas su indeliu alyvuogių aliejaus.

Antradienio dienos pietų meniu labai panašus į pirmadienio. Nežinau, ar didelėmis atsargomis pasirūpino ar maitino vakarykščiu troškiniu, mūsų tai neatbaidė. Užsisakėm vištienos sriubos su perlinėmis kruopomis, keptą skumbrę ir jautienos troškinį.

Gavom.

2014-06-17 12.58.06

Sriuba švelni, aiškaus skonio ir dvelkianti šiluma. Plėšyti vištienos gabaliukai, nepervirusios kruopos, daržovės ir kvapnus sultinys. Išankstinis nusiteikimas prisidėjo ir sėdėjau tikėtina su rožiniais akiniais, taigi – patiko. Prancūziško batono plutelė irgi kaip mat užliuliavo savo kvapu ir lengvu traškesiu.

Manasis jautienos troškinys nebuvo beef bourguignon, bet tematika ta pati: troškinta jautiena raudonam vyne su daržovėmis ir patiekta su bulvių koše. Čia tuoj pat etery pasirodo įvairaus plauko palyginimai: jautiena tvirtesnė, nei valgėm Bistro 18, bet bulvių košė geresnė, nei praeitą kartą Vanille Lounge. Bet tvirtumas malonus, turiu pastebėti. O kadangi esu mėgėja mėsa pakramtyti (proto ribose), tai tiek man, tiek Mantui patiekalas patiko. Porcija buvo pats tas, skonis aiškus, komfortabilus ir būtent tai, ko ir tikėjausi. Be jokių siurprizų.

2014-06-17 13.09.39

Kepta skumbrė. Maloni, kiek sūrstelėjusi ir visai neapsunkinanti. Dosnus žuvies gabalas nudžiugino, su odele keptos bulvės irgi patiko, o keletas rukolos lapelių pagyvina ir skonį, ir vaizdą. Plėstis nėra ko, nuotrauka šneka pati už save.

Apibendrinant, dėkoju likimui už šią vietą, dedu į favorit’us ir linkiu jiems sėkmės ir pasisekimo. Tokio gero maisto už adekvačias kainas reikia gerokai paieškoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: