Pilies kepykla.

Pilies kepykla užsidarė jau senokai, maždaug rudenį sutikus. Knietėjo man ir spėju, kad ne tik man, sužinoti kas bus toliau. Visgi, tokia vieta. Pilies gatvė. Garantuotai laimę kas nors bandys. Ir pabandė.

Pavadinimo nepakeitė, interjero irgi stipriai nekliudė. Koncepciją paredagavo. Dabar ten galima nusipirkti naminės granolos, duonos keptos su burokėlių/morkų sultimis, pavalgyti dienos pietų ir išsirinkti gana išvaizdžiai atrodantį desertą. Visos šios naujovės įvyko visai visai neseniai it vieta vis dar alsuoja gaiva.

DSC_0145

Dienos pietų meniu gana paprastas: sriuba, salotos, sumuštinis arba pagrindinis patiekalas. Galite užsisakyti atskirai, galite “komplektuotis“, nors iš komplektacijos maksimaliai €0.5 sutaupyti pavyks. Mes dviese, todėl problemos pasiimti 4 patiekalus nematom.

Sriuba su vištiena, kokoso pienu ir kariu. Aiški ir ryški, karis švelniai duoda apie save žinoti pačioje pabaigoje. Patiekiama su jų kepta ir švelniai paskrudinta burokėlių duona.

DSC_0132
Salotos su rūkyta menke. Pirma kiek suabejojau dėl salotų, bet vos jų paragavus supratau, kad be reikalo. Tvirti, traškūs ir sultingi salotų lapai puikiai dera su gaiviais priedais bei švelniai parūkyta menke. Garantuotai vienos geresnių salotų, kokias teko valgyti.
Sumuštinis su rūkyta kalakutiena. Patiekiama ant burokėlių duonos, žinoma. Truputis garstyčių, keletas gaivių daržovių riekelių ir pabaigai daigai. Spalvota ir šviežia.

DSC_0134
Lašiša su cukinijomis ir pastarnokais. Lašiša neperkepta, tirpstanti burnoje, traški odelė. Daržovės gana neryškios, kad neužgožti mėsos. Derinys gana geras, nors asmeniškai man norėjosi kažko ryškesnio. Taip pat nustebau kiek dėl porcijos dydžio, turint omeny, kad patiekalas vadinamas pagrindiniu. Nežinau, gal aš raji tapau, o gal ji iš tikro buvo kiek mažoka.

Pabaigai klientai pavaišinami desertu. Iš virtuvės ateina šefas, nešinąs 5 stiklinėmis. 2 pastato prieš mus ir sako, jog “taip mes save linksminame virtuvėje“. Dugne virti vaisiai, ant viršaus užpurškiamas šokoladinis musas, pabarstoma morengais, šokoladiniais traškučiais ir (spėju) aviečių milteliais. Tobulas kiekis, graži skonių dermė užbaigti neeilinius pietus.

Abu liekam patenkinti. Patiekalai skanūs, švieži ir išvaizdūs. Porcijos nėra didžiausios, todėl vien tik sriuba neapsiribosi. Malonu ir žaisminga, smagu matyti iš naujo atgimusią vietą.
Siūlau kiekvienam, nes dieną praskaidrina akimirksniu. Tuo tarpu mes jau planuojam vizitą kavai ir pyragėliui.

Komentarų: 2

  1. Man tai senojoj pilies kepykloj asortimentas geresnis buvo ir skaniau budavo:D

    1. Sutinku. Pati ten irgi visada išsirinkdavau ką nusipirkti, bet matomai nepakankamai daugeliui atrodė taip, kaip atrodo mums. 😀

      Kuri patiko/ patinka labiau tai net sunku įvardyti. Dabartinė tai tikrai spalvų ir klientų nestokoja. Malonu, bet stogo nerauna. Personalas man malonesnis, nei praeitoj.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: