Piazzetta Italia.

Gedimino prospektas yra kiek nuvalkiota vieta. Pagrindinė vieta, todėl ten niekad nesitikiu rasti kažką itin gero. Žinot, kaip tos, kur į turistus orientuotos būna.
Ir štai, kažkas gražiai užsiminė apie Piazzetta Italia ir aš suklusau. Meniu pažiūrėjau, dienos (tfu, verslo) pietų pasiūlymus ir nusprendžiau, jog tai turėtų būti vienas artimiausių spot. See how things are going there.

Susiruošėm mes ten ketvirtadienio VERSLO pietų ir, turiu pripažinti, žmonės į šį pavadinimą vertina rimtai – bene pasigailėjom, jog ir mes kokių ofisinių švarkų neužsimetėm, o išdrįsom ten įžengti su džinsais, megztiniais ir kuprine ant pečių.

Šviesu, estetiška ir netgi visai prabangu. Padavėjai vilki uniformomis, vandenį pilsto į taures ir sėkmingai manevruoja tarp kostiumais vilkinčių, iš verslo pasaulio nužengusių dėdžių bei…tetų.

Jeigu jie jau skelbiasi esą iš Italijos, tai Mantas pietums norėtų lazanijos, o aš (na, kad jau to paties neimti, nes šventai tikiu, jog kąsnis kitas man klius ir iš ne savo lėkštės) noriu kalakutienos kepsnio su bulvytėmis.

Dienos pietų pasiūlymai pas juos būna gan turtingi, gan itališki ir už adekvačią kainą. Su sriuba ir antruoju patiekalu netilpsit į 20 lt (kaip dažnai yra priimta), bet mes tiek ir neplanuojam valgyt.

2014-04-03 13.09.07

Ilgai gumos netempus pasakysiu, jog lazanija mes abu, more or less, likom patenkinti. Švelni, minkšta, vientisa, tokia cozy. Šalia papjaustytos salotos nors ir nėra šedevro viršūnė, bet buvo gaivios ir apgailėtinai nepermirkusios padaže.

Savuoju pasirinkimu aš irgi likau patenkinta: orkaitėje kepta kalakutiena buvo tvirta, bet maloni, be jokių nereikalingų padažų ir priedų. Bulvių skiltelės keptos su lupena, šalia – tas pats salotų variantas kaip ir pas Mantą. Čia pat mitas apie sunkius mėsos patiekalus buvo panaikintas ir po šio patiekalo jaučiausi soti, bet vis dar neapsunkus. Štai čia mes sustojam ir paprašom sąskaitos.

Vieta likau patenkinta ir tikiu, jog porą vizitų ten dar nusimato. Ypač pusryčių paragaut, kuriuos darbo dienomis ten galima gauti nuo 7 valandos ryto.
Kol nusivilti neteko, vieta keliauja į mūsų favorit’ų sąrašą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: