Vapiano.

2014-03-10 15.39.12

Maždaug nuo pirmojo apsilankymo (prieš kokius 1,5 metų) aš pamėgau šią vietą taip pat, kaip aš mėgstu pastą. Nes žinojau tvirtai – jie ją daro gerą ir jokių aferų nekrečia tau matant.

Bet žinot kaip būna. Daugiau ragauji, daugiau gamini ir akiratis slapta plečiasi. Tai, kas patiko prieš metus, nebūtinai gali patikti dabar.

Su Mantu jau patyrėm keletą fiasko Carbonaros atžvilgiu (vienas buvo Divino, kitas buvo Soul Box’e). Vapiano specializacija būtent šios rūšies patiekaluose leido viltis, jog ten turėtų viską padaryti gerai ir kokybiškai. Maždaug taip, kaip mes įsivaizduojame, maždaug taip, kaip mums patiko Studio 9.

Vieta man visad priminė stilingą valgyklą: savitarna, gan atviras kontaktas su maistą gaminančiais darbuotojais, dideli stalai ir nemenka erdvė. Vakarop apšvietimą pasitelkiant vieta man atrodo gražiau nei saulėtą popietę, bet ši smulkmena niekaip netrukdo išbandyti Carbonaros, picos su Pesto ir kelis šaukštelius (bene žymaus) Tiramisu.

2014-03-10 15.31.17

Carbonara estetiškai neatrodo kaip šedevras, bet vieta tinklinė ir man veikiau svarbu, kad patiekalas būtų skanus ir nusisekęs. Nusprendžiam, kad geriau, nei pastarose vietose, bet tobulėti yra kur: pasta švelniai pervirusi ir kramtant mintyse kirba “mushy“ apibūdinimas. Šoninei galėtų leisti paskrusti ilgiau vien tam, kad skonis jos ryškesnis ir traškesnis būtų, nes, šiuo atveju, ji ten buvo labiau dėl vaizdo ir fakto, o ne dėl skonio.

2014-03-10 15.36.09

Picos su špinatais ir Pesto vertinimas priklauso nuo konteksto. Lietuviškam – labai neblogai. Padas visai malonus, bene viduriukas tarp duoninio ir traškučio, špinatai beskoniai, pica pusėtina. Su priedais visada galima žaisti, bet padas visad lieka tas pats.

2014-03-10 15.34.46

Tiramisu (kai kurie ji apibūdina kaip, bene, geriausią Vilniuje) – švelnus ir kakavos sluoksnis paviršiuje tampa puikia atsvara saldumui. Desertas vientisas, kavcs skonis dominuojantis ir alkoholio natos akivaizdžiai juntamos. Desertas maloniai nustebino ir patiko bene labiausiai iš visų šį kart ragautų patiekalų.

Paskutinis žodis. Kaip prekybcentriui – gerai ir apskritai “idėją vertinu 8“, sakė Mantas, bet vieta ne ta, iki kurios veržtumėmės ir vargintumėmės ateityje kada nors eiti.
Prispyrus reikalui ir esant netoliese – nenusivilsit, bet mes vis ieškom KAŽKO.

2014-03-10 15.48.23

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: