Gusto blyninė.

2014-01-05 09.56.44

Milžiniškas meniu ir “Radiocentras“. Radiocentras reiškia prastų popsinių dainų rinkinį, bent jau tol, kol mes ten buvome. Dione leidžia tylią klasikinę muziką, kodėl ir kiti taip negali?

Meniu tikrai didelis. Visa biblija. Net pusės perversti nespėju, kaip jau užsakymą priimti prisistato padavėja. Am. Na. Amerikietiškų blynelių su obuoliais ir klevų sirupu ir omletą su kumpiu.

Blynų didelė įvairovė: amerikietiški, lietiniai ir bulviniai. Priedo dar turi omletų, salotų, sriubų, antrų patiekalų ir gėrimų. Žodžiu, tikras Čilis.

Iš praeitų vizitų esu susidarius nuomonę, jog labiausiai ten ir verta užsukti dėl amerikietiškų blynelių. Lietiniai, rodos, didelio įspūdžio nepadarė, omletas dar laukė, užtat amerikietiški – daugumoj atvejų save pateisindavo. Ypatingai, kai yra proga juos dar ir į klevų sirupą mirkyt.

Prieš Mantą pastato blynelius su įkeptais obuoliais ir klevų sirupu. Kaip ir priklauso, nei vienas iš mūsų neatsispiriam (ir net nesistengiam) pagundai paragauti kito patiekalo. Blyneliai minkšti, galbūt kiek sprangūs, bet skanūs. Vidutinės porcijos turėtų pilnai pakakti, mat nėra nykštukiniai. Blyneliai save pateisino.

Omletas patiektas tarybiškai. Man nepatinka ant salotų lapo pamestos dvi alyvuogės, “įmantriai“ papjaustyti pomidorai ir agurkai. Omletas neblogas: neperkeptas ir gan švelnus, skrebučiai, nors ir paskrudę, taip neatrodo. Ką ten veikė blynas? Tai juk blyninė. Blynus jie deda visur. Net kai jie ne į temą. Net kai tu jį valgai atskirai, po to, kai omletą pabaigei. Su šiuo patiekalu, mano nuomone, truputį prašovė.

2014-01-05 09.56.53

Apibendrinimui, muziką galėtų pritildyti, meniu pataisyti. Aplinka visai adekvati, į antrą aukštą užsiropšt ir pasislėpt nuo visų galima.
Amerikietiški blyneliai sekmadienio pusryčiams? Kodėl gi ne.

***

2014 09

Alisos stebuklų šalies interjeras ir amerikietiškų blynelių iki galo neiškepa. O kartais dar ir padavėjos nepasitenkinimą išklausyti tenka. Oi negerai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: