Bistro 18.

2013-10-09 14.29.04

Vieta yra daugelio rekomenduojama ir kaip besukiosi – maistas ten geresnis, nei daugelyje Vilniaus vietų.

Jaučiant šiokią tokią nostalgiją mūsų pirmam apsilankymui, sąžiningai, norėjau ten sugrįžti, o kai meniu dar aptikau ožkos sūrio salotas bei Bailey sūrpyragį, tai tapo “a must“.

Mūsų pirmas apsilankymas buvo kiek mažiau nei prieš metus. Tada sugebėjom ir sriubų, ir rizotų, ir obuolių crumble paragauti. Išėjom nenusivylę.

Antras kartas buvo kuomet trūk – plyšk prisireikė Creme Brulee, bet kadangi vietų laisvų nebuvo, tai gavom jos išsinešimui ir sėdėdami Rotušės aikštėj plastmasiniais šaukšteliais kabinom šį puikų desertą.

Šį kart apie trečią kartą, kuomet galų gale užsisakėm ožkos sūrio salotų, jautienos “Bourguignon“ ir gabalėlį Bailey sūrpyragio.

2013-10-09 14.32.19

Man atneša daug šviežių salotų lapų ir, palyginus, kuklų ožkos sūrio gabalėlį ant skrebučio, kuris yra pagardintais riešutais ir pesto padažu. Užskaitau, bet ožkos sūris man tobuliausiai dera su saldesniais dalykais, tokiais kaip kepti obuoliai, karamelizuoti svogūnai ir įvairūs džemai. Nelikau nei aš, nei Mantas pakerėti, bet tai tik skonio reikalas.

Ant bulvių sukrautas jautienos troškinys – puikus dalykas. Troškinta jautiena tiesiog pati tirpsta burnoje, skonis vientisas ir darnus, svogūnai viską papildo švelniu salstelėjimu. Kitą kart gal ir svajoju paragauti viščiuką su rozmarino padažu, bet ir šis patiekalas, manau, vertas pakartojimo.

2013-10-09 14.32.11

Sūrpyragis geriausias. Buvau išsiilgus to jausmo, kai valgai ir nori, jog desertas nesibaigtų niekada. Savotiškai jau kaltinau savo intensyvų lakstymą po įvairias kepyklėles, bet (eureka!), akivaizdu, jog stebuklai šiam pasauly dar vyksta. Pyragas gal ir atrodo kaip tipinis sūrpyragis, bet skonis jo viso 10-uko vertas.

Šia puikia saldžia nata viskas ir užbaigiama. Aptarnavimas ten greitas ir malonus, maisto meniu – du puslapiai, aplinka – estetiška, maistas irgi geras. Dėl šios vietos esu dabar kiek apsiraminus, bet ji išlieka mintyse kaip gero maisto rekomendacija.

P. S. nors ir teoriškai, bet vieta verta dėmesio, jei dienos pietums siūlo pastą su antiena ir mėtomis. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: