Boulangerie.

2013-07-08 09.34.16

Nors tai ir yra viena artimiausių kepyklėlių, bet dėl savo vietos apie ją aš žinojus iki Laukinių žąsų nebuvau. Faktas kaip blynas, kad jei man kas pašnibžda apie konditerinę ar kepyklėlę, trūk – plyšk, apsilankyti man ten reikia. Vieną, kita bandelę paragauti, kavos truputėlį išgerti.

Taigi, vieną saulėtą rytą, palikę savo įprotį dažniausiai pusryčiauti namie, nuėjome iki kepyklėlės gėlių gatvėje. Kvepia maloniai, pakankamai erdvi ir saulėta, neperkrauta, atsiskaitoma tik grynais ir visos bandelės iš sluoksniuotos tešlos.  Nusipirkome kavos, ragelį su marcipanais, bandelę su šokoladu, šokoladinį keksiuką ir atsisėdome prie lango.

Tam, kad bandyti spėti apie geriausią ragelį Vilniuje, pirma reikėtų pakartotinai apsilankyti Užupyje, bet marcipaninis buvo…padorus. Svaigti reikalo nėra, vargiai kartosiu, bet šįkart valgosi skaniai ir sklandžiai. Pakankamai saldus, bet tai mes numanėm kai rinkomės.

Sluoksniuota bandelė su šokoladu pelnė (bent jau mano atžvilgiu) mažiausiai palankumo taškų. Šokolado gausiai, kuris yra standus ir per visus galus netęžta, bet šiuo atveju, man tešla neįtiko. Bandelė buvo kiek kietesnė, nei ragelis ir skonio gal daugiau norėčiau.

Šokoladinis keksiukas viską kompensavo ir šioje vietoje galiu pasidžiaugti, kad tai nebuvo atvejis, kai prastas keksiukas yra užmaskuojamas dosnia doze kremo. Keksiukas minkštas ir švelnus, kremas – nors ir labai saldus, bet puikiai keksiuką papildantis. Akivaizdžiai, šiuo dalykėliu buvau labiausiai patenkinta, tobulai derėjo prie kavos puodelio. Kava, beje, maloni: švelni ir intensyvi, įsivaizduoju, jog puikiai tinkama rytais  iš lėto maloniai pažadinti skonio receptorius ir nuteikti gerai dienai.

2013-07-08 09.33.22

Vieta perdėm nenuvylė, nors dėl bandelių kiek abejojau, todėl dar vieną kartelį apsilankėm, paragavom ragelį su cinamonu ir citrininį keksiuką.

Ir dabar gan drąsiai teigiu, jog dėl bandelių ten eiti neverta, nes tokių rasti galima ir parduotuvėje, užtat keksiuką pasičiupti galite ). Vieta jos gera, neabejoju, jog ne vienam, traukiančiam nuo stoties lyg centro ji yra maloni stotelė (panašiai, kaip ir IKI kepyklėlė autobusų stotį), bet šeštadienio pusryčiams vietą galima rasti ir geresnę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: